Vaše výhody v Bratislave

Kvalita a vrátenie peňazí záruka

Sme presvedčení, že naše kurzy nemčiny v Bratislave zaručujú veľmi vysokú kvalitu, a preto vám ponúkame aj kvalita a vrátenie peňazí záruka. Ak však nie ste na 100 % spokojní, náš špecializovaný tím je vám k dispozícii, aby vám pomohol a našiel riešenie.

Bezplatné doučovanie online

Okrem našich kurzov nemčiny ponúkame bezplatné doučovanie online pri učení od Monday to Sunday 1pm - 4pm (CEST). Počas týchto hodín sa môžete kedykoľvek spontánne prihlásiť, hoci len na niekoľko minút, a položiť svoje otázky. Neváhajte a využite túto cennú výučbu, aby ste z kurzu získali ešte viac!

Učiť sa nemčinu v malých skupinách

Chcete robiť rýchle pokroky? Učte sa nemčinu v malých skupinách. Učiteľ bude cvičiť rôzne schopnosti ako čítanie, počúvanie a komunikáciu. Len v malých skupinách má učiteľ možnosť zodpovedať individuálne otázky. V skupinke s maximálne 8 študentmi si ani nevšimnete ako rýchlo ubehol čas – a už budete hovoriť lepšie po nemecky.

Bratislava_Erfolgsgeheimnis_01

Entuziazmus našich kvalifikovaných lektorov

Komunikatívna metóda, radosť z učenia a kombinácia rôznych metód – to sú typické znaky našich učiteľov nemčiny. Naši učitelia pripravia napínavé a zaujímavé hodiny: situačné hry, konverzácia, dialógy týkajúce sa špeciálnych situácií – vďaka nim získate istotu v komunikácii v nemčine.

Bratislava_Erfolgsgeheimnis_02

Praktické časy kurzov

Na DeutschAkademie v Bratislave si môžete vybrať z rôznych časov kurzov, aby ste mohli dokonale integrovať svoj kurz nemčiny do každodenného života.

Časy našich kurzov: 8:30-11:30 | 11:45-14:45 | 15:00-18:00 | 18:15-21:15 hod. (CEST)

Bratislava_Erfolgsgeheimnis_05

Kvalita

V našej jazykovej škole si vážime každého študenta. Nájdeme si čas na osobné poradenstvo, na presné zaradenie do skupiny, na ústny a písomný test. Náš manažment kvality Vám garantuje stálu a vysokú kvalitu.

Bratislava_Erfolgsgeheimnis_03

Rezervujte si kurz nemčiny v Bratislave:

Kontaktné údaje jazykovej školy v Bratislave
Prihláška na kurz

DeutschAkademie Bratislava
Panská 17
81101 Bratislava – Staré Mesto
Slovenská republika

Telefón: +421 2 38 10 14 16
E-Mail: info@deutschakademie.sk

Bratislava_Erfolgsgeheimnis_06

Gratis Deutsch lernen